Десподов: Правим всичко възможно да завършим първи в групата

Капитанът на България - Кирил Десподов, говори след победата на националите с 1:0 срещу тима на Северна Ирландия в срещата от втория кръг на Лигата на нациите.

"Всички бяхме добре изигран мач за нас особено през първото полувреме, много важен мач за нас. Благодаря на всички, които ни подкрепиха, Пловдив е футболен град", каза Десподов.

България лети пред 14 300 на "Колежа"! Гредите ни спряха за по-изразителна победа

Десподов вкара единственото попадение за вечерта и бе героят за "лъвовете", но и говори за пропуските, които се натрупаха в първите два мача.

"Доста търсихме гола през първото време и първият мач изпуснахме доста положения, днес две греди", каза още Десподов.

Илиан Илиев не изпадна в еуфория след победата, но заговори за световно първенство

Въпреки самокритичността капитанът на "лъвовете" изтъкна и хубавите моменти от играта.

"Мога да кажа, че второто полувреме излязохме по-прибрани, дадохме инициативата, играхме добре и заслужено победихме", допълни Десподов.

Костадинов: Страхотна атмосфера! Изцяло контролирахме двубоя

Накрая голмайсторът направи коментар и, че със съотборниците му правят всичко възможно да продължат с положителното представяне.

"Играем не на 100%, а на 150%, правим всичко възможно да завършим първи в групата", завърши Десподов.