Септември (Симитли) изпусна ЦСКА-София III в Панчарево

Септември Симитли завърши наравно 2:2 срещу отбора на ЦСКА - София III в базата на Панчарево. Това бе и първа точка за възпитаниците на Стефан Гошев при гостуване през този сезон.

Първото полувреме премина без много положения пред двете врати, Двата отбора се оттеглиха при резултат 0:0 на полувремето, като головете паднаха след почивката.

Второто полувреме започна вихрено и за двата отбора. Домакините поведоха малко щастливо след удар на Алесандро Николов и  рикошет. Гостите не се предадоха и влезлият като резерва Ивайло Иванов -Папен отбеляза рядко красив гол в горния десен ъгъл. Малко по-късно Тодор Траянов - Тохера от дузпа изведе Септември напред в резултата. Три минути преди края домакините стигнаха и до изравнително попадение за крайното 2:2. Кожухаров проби и центрира към Антон Толев, който вкара с глава.

В следващия кръг Септември Симитли почива, а ЦСКА-София-III ще бъде гост на дубъла на Пирин Благоевград.