Вихрен с "класика" срещу ЦСКА - София III

Вихрен (Сандански) победи с 3:0 третия отбор на ЦСКА - София в среща от втория кръг на Югозападна Трета лига. Това беше и първа победа за новия сезон за възпитаниците на Николай Николов - Чезето. Тя обаче не дойде лесно, като две от попаденията паднаха в последните десет минути.

Два гола за победителите отбеляза Томи Костадинов, а един добави капитанът в този мач Методи Костов - Джек в последната минута. Той пропусна и дузпа през първото полувреме. Наставникът на гостите Румен Трифонов изгледа мача от трибуните заради наказание. В следващия, междинен, кръг в сряда Вихрен ще гостува на Септември (Симитли), а ЦСКА - София III приема Банско.