Ювентус (Малчика) с първа победа

Ювентус (Малчика) надви гостуващия му Янтра (Полски Тръмбеш) с 2:0 за първа победа. Срещата е от втория кръг на Северозападната Трета лига. Стана интригуващ, динамичен двубой с критични моменти и пред двете врати. Мартин Милков откри резултата в началните секунди когато му подаде Мартин Трифонов.

Авторът на попадението пропиля още две възможности до средата на първата част. Последва реакция на съперника с пропуск от десетина метра. Втората част беше равностойна. Нов пропуск направи Милков. В 52-ата минута обаче след двойно подаване с Трифонов, Крис Димитров вкара втория гол. Малко след това, съотборникът му Марио Наков не насочи топката в празната врата. Пред другата голлиния, същото по-късно стори и Християн Кожухаров от Янтра. Съотборникът му Любомир Генчев пък не вкара отблизо. Накрая Милков направи още един пропуск.