Янтра (Полски Тръмбеш) тръгна с победа

Янтра (Полски Тръмбеш) спечели у дома с 3:1 срещу Ком (Берковица). Срещата е от първия кръг на Северозападната Трета лига. Стана интересен двубой, 72 минути от който, гостите изиграха с намален състав. В 18-ата минута Митко Панов получи втори жълт и червен картон. Дотогава обаче, футболистите от Берковица създадоха положения за гол, а Пламен Ненов уцели гредата. След като вече имаха числено предимство, домакините набързо матираха противника. Християн Кожухаров, Марио Балъков и пак Кожухаров вкараха между 21-а и 32-ата минута. До края на мача имаше критични моменти и пред двете врати. Само Александър Петров беше точен в 70-ата минута, за окончателното 3:1.