Равенство между Фарьорските острови и Северна Македония

Фарьорските острови и Северна Македония завършиха 1:1 в среща от група 4 на Лига “С” на Лигата на нациите. И двата гола в мача паднаха от дузпи. Домакините поведоха в деветата минута след точно изпълнение на Вильормур Давидсен, а Енис Барди изравни в началото на второто полувреме.

Македонците имат известно предимство след почивката и създадоха няколко великолепни възможности, но не успяха да ги реализират. Отборът на Фарьорските острови се бореше и имаше своите моменти, като в 76-ата минута Ватнхамар пропусна прекрасен шанс да изведе отново домакините напред.