Гледайте на живо всички мачове и голове в Шампионската лига тук!

Бенковски подчини десет от дубъла на Спартак (Варна)

Бенковски (Исперих) победи втория отбор на Спартак (Варна) с 2:0. Срещата от третия кръг на Североизточната Трета лига се проведе в с. Браничево, Област Шумен, заради ремонт на стадиона в Исперих. Ивелин Василев осигури успеха с двете си попадения. Гостите пък изиграха почти целия мач с намален състав. В 13-ата минута Василев ритна топката и тя удари в лицето Николай Димитров от Спартак, който пък го блъсна. Съдията вдигна жълт картон на Василев и червен на Димитров. Само след няколко минути, Василев откри резултата.

После топката уцели гредите на варненската врата след ударите на Ерен Рубил в 20-а минута, Хакан Шюкрю в 25-а, Василев в 35-а и Калин Георгиев в 42-ата минута. След почивката момчетата на Иван Цветанов тръгнаха да търсят изравнителен гол. Попадението на Василев в 50-ата минута обаче ги прекърши. Въпреки това спартаковци продължиха да атакуват, но без резултат.