Левски 2007 победи Локо (Дряново), гостите пускат жалба срещу съдийството

В град Левски, едноименния тим се наложи с 4:1 над Локомотив (Дряново). Срещата е от първия кръг на Северозападната Трета лига. Жалба срещу съдийството ще пишат гостите. Претенциите им са за незачетен гол в тяхна полза и неотсъдена засада при четвъртото попадение за Левски. Другото негативно за дряновския тим бяха грешките на вратаря им Никола Василев, които доведоха до три от головете за противника. Противно на крайния резултат, локомотивци започна по-добре. В началния четвърт час създадоха три отлични възможности за гол. Вкараха един, но рефера не го зачете, отсъждайки засада. Протестите от щаба на Локомотив не промениха решението му. Левскарите взеха аванс с голове на Лъчезар Ковачев в 20-а и 35-ата минута. След почивката играещия пом.трньор Стефан Христов реализира в 72-а и 85-ата минута. Накрая Галин Стоянов вкара почетния гол за гостите.