Левски 2007 надви Вихър

В град Левски, едноименния тим се наложи с 3:2 над Вихър (Славяново) в приятелска среща. Силно начало на гостите с няколко голови положения. Веднъж уцелиха гредата. Александър Скорчев пък откри резултата в 6-ата минута. Четвърт час по-късно Ивайло Раденцов изравни от дузпа. В 30-ата минута Благовест Ленков даде нов аванс на славяновския тим. Венцислав Миленов възстанови равенството в края на първата част. След почивката Петър Петров от левскарите уцели гредата. В 81-ата минута Кристиян Григоров вкара с глава за Вихър, но рефера не зачете попадението. Футболистът отправи реплики към съдията, който го отстрани с червен картон. Малко след това арбитъра изгони и Петров от домакините. Стефан Николов осигури успеха накрая.