Черноморец (Бургас) отнесе Карнобат

Черноморец (Бургас) разгроми гостуващия му отбор на Карнобат със 7:0 и продължава с пълен точков актив. Срещата е от петия кръг на Югоизточната Трета лига. Живко Петков даде тон за голеадата с попадения в 20-о и 31-ата минута. Десетина по-късно се разписа и Станислав Маламов. Петков оформи хеттрик в 53-ата минута.

В 62-ата, Михаил Михов реализира петото попадение. Хидает Хюсеин вкара шестия гол в 70-ата минута. В 75-ата пък съдията отсъди дузпа, отстрани с червен картон играч на гостите и Тодор Чаворски реализира от бялата точка. Павел Георгиев и Маламов уцелиха по веднъж гредите на Карнобат.