Гледайте на живо всички мачове и голове в Шампионската лига тук!

Трето място за Югозапада в „Преглед на талантите от Трета лига“

Сборният отбор на Югозападната Трета лига спечели с 2:0 срещу селекцията на Североизточната Трета лига в спор за третото място от тазгодишното издание на традиционния турнир „Преглед на талантите от Трета лига“.

Северозападът победи Югозапада в „Преглед на талантите от Трета лига“

Заслужена победа за селекцията на Валери Свиленов с оглед събитията на терена. Калоян Тодоров от Вихрен пропусна да вкара дузпа в 36-ата минута. Реабилитира се обаче след половин час, когато откри резултата. Мартин Филипов от Рилски спортист реализира втория гол в 75-ата минута.

Югоизтокът надви Североизтока в „Преглед на талантите от Трета лига“
Съставът на Югозапада за турнира „Преглед на талантите от Трета лига“ (програмата за мачовете)
Съставът на Североизтока за турнира „Преглед на талантите от Трета лига“ (програмата за мачовете)