Югоизтокът надви Североизтока в „Преглед на талантите от Трета лига“

Сборният отбор на Югоизточната Трета лига спечели с 3:2 срещу селекцията на Североизточната Трета лига. Срещата е от тазгодишното издание на традиционния турнир „Преглед на талантите от Трета лига“.

Съставът на Югоизтока за турнира „Преглед на талантите от Трета лига“ (програмата за мачовете)

Стана равностоен мач. Нападателят на Ямбол Петър Принджев разтресе мрежата на северняците, само след 180 секунди игра. Изминаваха последните секунди на първото полувреме, когато Дани Братоев от Черноломец (Попово) възстанови равенството – 1:1. Принджев се разписа за втори път, четвърт час след почивката.

Съставът на Североизтока за турнира „Преглед на талантите от Трета лига“ (програмата за мачовете)

Даниел Желев от Доростол (Силистра) изравни след десетина минути. Иван Петров от Загорец (Нова Загора) осигури успеха с гол в 81-ата минута.

Утре селекцията на Атанас Апостолов ще играе на финала срещу състава на Северозападната Трета лига. Североизтокът пък ще спори за третото място със Югозападът.