Академик (Свищов) подчини Вихър накрая

Академик (Свищов) победи у дома Вихър (Славяново) с 1:0 в приятелска среща. Това беше и последния мач на Георги Онов като старши треньор на „студентите“. В края на двубоя Димитър Николов вкара красиво попадение.

Академик (Свищов) и Георги Онов се разделят

Гостите излязоха без девет основни футболисти – трима контузени и шестима повалени от летен вирус. Въпреки това бяха равностойни. Дори изпуснаха да вкарат. Най-новото им попълнение Александър Скорчев пропиля отличен шанс в средата на първото полувреме. В 70-ата минута пък Илиян Димитров тръгна с топката от центъра на терена и тресна гредата. Домакините отправиха няколко удара към противниковата врата.