Рилски спортист елиминира Ботев (Ихтиман) след драма с дузпи

Рилски спортист (Самоков) победи в Ихтиман местния Ботев с общ резултат 5:2 след изпълнения на дузпи във финала на Област София от турнира за купата на България. Редовното време приключи 1:1. Стана изключително драматичен двубой. Още в 30-ата секунда Кристиян Кочилов от гостите пропусна да вкара дузпа, стреляйки над вратата. Домакините реагираха, като създадоха достатъчно положения за гол. Йоан Гаврилов вкара единството в 63-ата минута. Григор Долапчиев възстанови равенството, четвърт час преди края. При дузпите, самоковци вкараха всичките си четири удара. Домакините го направиха само веднъж, а другите им два опита не бяха успешни.

Снимка: ФК “Рилски Спортист - 2011” гр. Самоков – фейсбук