Какво е настроението в лагера на ЦСКА - София след убедителния успех над Локо (София) - на живо от тренировката в "Панчарево"

Ботев (Ихтиман) победи Витоша (Бистрица)

Ботев (Ихтиман) надви у дома Витоша (Бистрица) с 3:1. Срещата е от четвъртия кръг на Югозападната Трета лига. Стана интересен, динамичен двубой, а качеството на ниво Втора лига. Йоан Маринов откри за домакините в средата на първото полувреме. Удар от далеч и красиво попадение за Василийе Милованович в 33-ата минута – 2:0. Още два пропуска направиха футболистите от Ихтиман. Стивън Славков върна интригата с прекрасен удар, след който топката се отби в гредата и спря в мрежата за 2:1. Йоан Маринов постави точка на спора с попадение в 55-ата минута. Още критични моменти имаше и пред двете врати.