Първа победа при Томаш, феновете върнаха настроението в ЦСКА - София - на живо от "Надежда" след 3:0 над Локомотив

Атлетико Минейро продължава напред за Копа Либертадорес

Атлетико Минейро надви с 1:0 Сан Лоренцо и се класира на четвъртфиналите на Копа Либертадорес с общ резултат 2:1.

Гостите започнаха по-добре срещата и Иван Легисамон разтресе страничната греда със силен удар от границата на наказателното поле.

През втората част домакините изравниха играта и в 65-та минута Родриго Баталия вкара единственото попадение, след като се оказа най-съобразителен при един корнер и с глава преодоля стража на Сан Лоренцо. До края повече голове не паднаха и така бразилците си осигуриха сблъсък с друг бразилски колос - Флуминензе по пътя към финала в Копа Либертадорес.