Ружди Ружди с приза за спортист №1 на месец август

Марица (Пловдив) продължава без грешка

Марица (Пловдив) се наложи с 2:1 у дома над Родопа (Смолян) и с пълен точков актив дели първото място. Срещата е от третия кръг на Югоизточната Трета лига. Стана динамичен двубой с добро качество. Атанас Ташолов наказа грешка на гостите за 1:0 в края на първото полувреме. След почивката имаше още критични моменти пред двете врати. Великолепно спасяване на пловдивския страж Петър Начев след удар на Теодор Стефанов. Олджай Алиев вкара втория гол за Марица в 80-ата минута. След 120 секунди Михаел Кисьов върна интригата – 2:1. Последва натиск на смолянския тим, но той не доведе до нищо.

Снимка: ПФК Марица 1921 Пловдив – фейсбук