Марица (Пловдив) си тръгна с точките от Димитровград

Марица (Пловдив) победи в Димитровград едноименния тим с 2:1. Срещата е от втория кръг на Югоизточната Трета лига. Домакините започнаха по-добре. Валентин Иванов насочи топката в пловдивската мрежа, но рефера не зачете попадението заради засада. Последваха още критични моменти пред голлинията на Марица.

Логичното се случи в 35-ата минута, когато Димитър Алексиев откри резултата след пас на Васил Сантов. След почивката обаче пловдивчани осъществиха обрата. Георги Трифонов изравни в 70-ата минута. 180 секунди преди края, Олджай Алиев вкара победния гол за Марица.