Загорец с минимална победа

Загорец (Нова Загора) спечели с 1:0 у дома срещу Секирово (Раковски). Срещата е от третия кръг на Югоизточната Трета лига. Мариян Тонев осигури трите точки в попадението си в 84-ата минута. Вратарят на гостите Йордан Костадинов беше най-добрия на терена, отразявайки всичко с изключение на головия удар.

Домакините доиграха последната минута с намален състав, защото влезлия като резерва Здравко Хаджиев получи втори жълт и червен картон за разкарване на топката. Още от самото начало, футболистите на Загорец тръгнаха в атака. През първото полувреме, действията се развиваха предимно в половината на противника им. Там бяха изпълнени десет корнера. Имаше няколко възможности за гол. Кристиян Стоилов и Мариян Тонев уцелиха гредите, съответно в 15-а и 21-ата минута. Стефан Рабаджийски отправи единствения удар към вратата на домакините. След почивката играта беше по-равностойна. Имаше критични моменти и пред двете врати.