Заги: Доволен съм от момчетата, Тони Тасев вече е в Турция

Наставникът на Славия Златомир Загорчич говори пред медиите след равенството 1:1 с Хебър (Пазарджик). Мачът се игра на стадиона на "белите", макар че те се водеха гости според официалната програма.

"Не очаквахме толкова агресия от страна на Хебър след почивката. Опитахме се да отбележим още един гол, но не успяхме. Полувремето трябваше да завърши с по-голяма преднина за нас. Получи се интересен мач и съм доволен. Не мога да кажа лоша дума за моите футболисти. Играха с голяма агресия срещу противника, отнемаха много топки. Имахме много положения, но не успяхме да отбележим повече голове.

Голове с глава и реми в "Овча купел"

Имахме две контроли. Не бяха на нивото на мача с Лудогорец, но това е положението. Няма от какво да се оплакваме. Тони Тасев вече е в Турция. Доколкото разбрах, днес е подписал договора. Ще ни липсва много – голмайстор на отбора, с най-много асистенции е. Страхотно момче и на мен ми е много драго, че той е там. Доволен съм, че отиде в Турция, за да заработи пари в края на кариерата си. Ще развиваме младите момчета", каза натурализираният сърбин след мача.