Волов победи Аксаково в контрола

Футболистите на „Волов“ (Шумен) победиха с 3:2 „Аксаково“ (Аксаково) в контрола играна на градския стадион „Панайот Волов“ в Шумен. Въпреки топлото и горещо време двата отбора изиграха доста динамичен мач с общо 5 отбелязани голове.

Първото полувреме премина под пълната диктовка на шуменци, които по често атакуваха противниковата врата. В 37-та минута неразбирателство в защитата на „Аксаково“ позволи на Дениз Кадир от рамката на наказателното поле да забие топката в мрежата на гостите – 1:0.

В началото на второто полувреме Димитър Игнатовски от пряк свободен удар удвои преднината на шуменци – 2:0. В 80-та мин. влезлият като резерва Йордан Милков (Чакала) отбеляза нов гол за 3:0.

Отпускане в редиците на шуменци позволи на Димитър Симеонов да отбележи два гола в 82-та и 90 та минута.

Следващата контрола на „Волов-Шумен 2007“ ще е н края на идната седмица отново на градския стадион „Панайот Волов“ в Шумен с втория тим на „Фратрия“(Бенковски).