Доростол победи Бенковски

Доростол (Силистра) спечели у дома с 4:2 срещу Бенковски (Исперих) в приятелска среща. Стана равностоен мач, в който домакините вкараха положенията си. Поведоха четвърт час след началото с автогол на Драго Радев. Гостите пропуснаха да изравнят. Веселин Николаев удвои в 22-ата минута. След почивката футболистите на Бенковски се устремиха в атака. Съперникът се възползва на контраатака – 3:0 в 60-ата минута. Скоро Ивелин Василев върна едно попадение. След това уцели и гредата. Георги Димитров вкара за 4:1 в 80-ата минута. В 85-ата Василев се разписа за втори път – 4:2.