Първа победа при Томаш, феновете върнаха настроението в ЦСКА - София - на живо от "Надежда" след 3:0 над Локомотив

Родопа надигра Асеновец

Родопа (Смолян) спечели с 4:2 срещу Асеновец (Асеновград) в приятелска среща. Михаел Кисьов реализира хеттрик. Той откри резултата в 20-ата минута и удвои в началото на втората част. Малко сред това съперника намали пасива – 2:1. Кисьов обаче ги попари и в 62-ата минута. Десетина по-късно интригата пак се върна – 3:2. Радостин Самуилов обаче беше точен в 80-ата минута за смолянския тим. Той уцели и гредата. Същото направи и играч на Асеновец през първото полувреме.