Олимпийски шампиони уважиха откриването на новата учебна година в НСА

Добруджа подчини Фратрия

Добруджа (Добрич) надви Фратрия (Варна) с 2:1 в приятелска среща. Стана динамичен, интересен двубой. Добричкият тим беше близо до откриване на резултата още през първата полувреме, но Китан Василев уцели гредата. Развръзката настъпи за няколко минути след почивката. Първо в 59-ата минута нападателя на добричлии Андриан Димитров беше изведен, пребори се със бранителите и прехвърли вратаря – 1:0. В 64-ата минута Денислав Ангелов наказа грешка на съперника и възстанови равенството. Моментално обаче Петър Георгиев реализира победното попадение след пас от фланга – 2:1.