Гърция не се затрудни с Малта

Гърция постигна победа с 2:0 срещу Малта в приятелски мач, игран в австрийския град Грьодих. Попаденията за елините паднаха още в първия четвърт час и беше дело на Анастасиос Бакасетас от дузпа и Христос Цолис.

Съвсем очаквано, гърците не вложиха много сили в двубоя след тежкия клубен сезон. Въпреки това, отборът на временния селекционер Никос Пападопулос нямаше проблеми да стигне до успеха.

Още в началото Гърция получи дузпа, реализирана от опитния Бакасетас. В 15-ата минута Евангелос Павлидис намери Цолис и звездата на Фортуна (Дюселдорф) не сгреши.

След почивката елините намалиха оборотите, но Малта не се възползва.