Холанд се развихри с хеттрик срещу Косово

Норвегия спечели с класическото 3:0 приятелската среща с Косово. Скандинавците се разправиха със своя съперник, а над всички бе голямата им звезда Ерлинг Холанд, който наниза и трите гола в мача в 15-ата, 70-ата и 75-ата минута.

Домакините на стадион "Улевал" поведоха рано в мача. В 15-ата минута Дейвид Волфе центрира отляво и сложи топката на главата на Ерлинг Холанд, който отблизо бе точен за 1:0.

Отново Холанд удвои преднината на своя тим в 70-ата минута. Той получи извежащ пас от Антонио Нуса и технично прехвърли вратаря за 2:0.

Нападателят на Манчестър Сити оформи своя хеттрик в 75-ата минута. Той първо получи дълъг пас пред наказателното поле, елегантно овладя топката и комбинира с Арон Дьонум, след което хладнокръвно отбеляза за 3:0.

Така Норвегия си върна самочувствието след трите поредни мача без победа. След три дни тимът ще изиграе още една контрола, като този път ще гостува на Дания в Брьондби.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!