Дубълът на ЦСКА 1948 приключи сезона със силен финален спринт

Дубълът на ЦСКА 1948 победи с 2:0 като гост Беласица в двубой от последния 34-и кръг на Втора лига. Вторият тим на “червените” затвърди силния си финален спринт и записа четвърта победа в последните си пет мача. Тимът от София си свърши работата още в началото на мача, като първо Кристиян Величков откри резултата, а след това Борис Димитров подпечата Борис Димитров в 20-ата минута.

По този начин ЦСКА 1948 2 финишира на седма позиция в крайното класиране с актив от 50 точки. Тимът направи няколко силни мача в последните няколко кръга и финишира в добро настроение шампионата. Беласица от своя страна успя да се спаси в края на първенството и финишира на 13-а позиция с 43 точки.

Беласица 0:2 ЦСКА 1948 II

0:1 Кристиян Величков (3)

0:2 Борис Димитров (20)

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!