Олимпийски шампиони уважиха откриването на новата учебна година в НСА

Митов: Моята уговорка беше за тези пет мача, готов съм да остана, но предстоят разговори

Старши треньорът на Септември (София) Николай Митов остана доволен от победата на своя тим на Черноморец (Балчик), която върна отбора обратно в елита на България. Столичани се наложиха с 3:0, а Митов призна, че оставането му в Септември не е сигурно.

Септември си свърши работата и се завърна в efbet Лига!

“Доволен съм. Тук беше целта Септември да победи. Имаше леко притеснение през първото полувреме, но второто полувреме всичко си дойде на място и след първия гол се успокоихме.

Аз от отбора съм доволен. Той взе много стратегически точки. Тези мачове ги изиграхме за точки и отборът да влезе. Това ми бе уговорката и с господин Чандъров. Той ми се обади, каза, че е тежко положението. Винаги щях да дойда. Поздравявам Септември като клуб. За мен този отбор трябва да играе в “А” група, защото много помага на българския футбол. Искам да поздравя колегите Краси Балъков и Иван Гешев. Беше сигурно, че ще влезем. Нямах съмнение, но беше трудно.

Нищо не мисля сега. Моята уговорка беше за тези пет мача. Не мога да коментирам без да съм говорил с ръководството. Готов съм да остана, но това са разговори, има време”, заяви Митов.