Спартак (Пловдив) разби Карнобат – 10:1

Спартак (Пловдив) разгроми у дома едноименния тим на Карнобат с 10:1. Срещата е от 36-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Домакините отказаха съперника само за четвърт час. Пламен Цончев откри резултата в 4-ата минута. Александър Праматаров направи разликата класическа с попадения в 11-а и 18-ата минута.

Антон Атанасов реализира почетния гол за гостите в 24-ата минута. До края на първата част вкараха още Венцислав Гюзелев в 35-а, Георги Лазаров в 39-а и пак Праматаров в 42-ата минута – 6:1. След почивката точни бяха още Мирослав Радев, Лазаров, Антон Маргаритов и пак Радев, съответно в 55-а, 64-а, 76-а и 84-ата минута.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!