Академик (Свищов) с поредна голеада

След 7:0 над Павликени, днес Академик (Свищов) разгроми и Боруна с 6:2 в Царева ливада. Срещата е от 28-ия кръг на Северозападната Трета лига. Противно на крайния резултат, топката спря първо в мрежата на „студентите“ с попадението на Васил Андреев в средата на първата част. Само за няколко минути обаче, в 30-а и 35-ата Андрей Цой направи обрата – 1:2. Малко след почивката, капитана Иван Ганев покачи на 1:3 от дузпа.

Димитър Николов вкара четвъртия гол в 60-ата минута. Десетина по-късно капитана Александър Скорчев намали на 2:4. Скоро обаче, Николов отново се разписа. Цой оформи хеттрика си в 84-ата минута.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!