Академик (Свищов) разби Павликени

Академик разгроми едноименния тим на Павликени със 7:0 в Свищов. Срещата е от 27-ия кръг на Северозападната Трета лига. Момчил Емилев допринесе с хеттрик, оформен за малко повече от половин час. Селекцията на Георги Онов нокаутира противника за 6 минути с началото на двубоя. Емилев откри резултата, само 180 секунди след началото, възползвайки се от пас на Калоян Митев. Димитър Николов удвои в 6-ата минута. Той подаде след 180 секунди и Емилев направи преднината категорична. Кристиян Иванов вкара четвъртия гол в 21-ата минута. В 37-ата пък Емилев вече имаше хеттрик на сметката си.

Вратарят на „студентите“ не допусна гол отблизо в края на първата част. В 77-ата минута Петър Димитров тресна гредата, а завърналата се топка на терена беше насочена от Петър Петров в мрежата – 6:0. В края на мача, Димитров също се разписа.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!