Стефан Христов осигури победа за Левски 2007

В град Левски, едноименния тим спечели с 2:0 срещу Боруна (Царева ливада). Срещата е от 27-ия кръг на Северозападната Трета лига. Стефан Христов осигури трите точки с двете си попадения. Заслужен успех за домакините с оглед събитията на терена. Те създадоха доста голови положения.

Можеше да премахнат интригата още до почивката, когато два пъти уцелиха гредите. Христов откри резултата, четвърт час след началото на втората част. Последваха нови възможности, но левскарите не се възползваха. Христов постави точка на спора с втория си гол в 77-ата минута.