Индиана Пейсърс отново изравни серията срещу Ню Йорк Никс

Индиана Пейсърс спечели със 116:103 (29:30, 32:21, 27:24, 28:28) шестия мач от 1/2-финалната серия в Източната конференция срещу Ню Йорк Никс. По този начин "пешеходците" изравниха общият резултат, който е 3:3 победи.

Срещата вървеше равностойно до средата на втората четвърт, когато домакините влязоха в силна серия и успяха да натрупат солидна преднина от 10 точки, която дори увеличиха още в началото на третата част, като до края не изпуснаха инициативата и успяха да стигнат до успеха.

Паскал Сиакам поведе Индиана към успеха със своите 25 точки, но той имаше солидна подкрепа и от Майлс Търнър, завършил със 17 точки, както и от Тимъти МакКонъл, Тайрийз Халибъртън и Андрю Нембърд, добавили още по 15 точки всеки.

За Ню Йорк най-резултатен бе Джейлън Брънсън с 31 точки, Майлс МакБрайд вкара 20, а Донте ДиВинчензо се отчете със 17.

Така всичко ще се реши в последния 7-и мач между двата тима, който ще се проведе на на 19 май от 22:30 българско време в "Медисън Скуеър Гардън" в Ню Йорк.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!