Локо (Мездра) удари Ювентус (Малчика) в голов екшън

Локомотив (Мездра) спечели гостуването си на Ювентус (Малчика) с 5:3. Срещата е от 26-ия кръг на Северозападната Трета лига. Сергей Георгиев помогна за успеха с хеттрик, а Мартин Милков от домакините вкара два пъти и веднъж уцели гредата. Той откри резултата в 13-ата минута. Секунди след това Васил Сапунджиев от Локо си вкара автогол. Георгиев намали на 2:1 в 22-ата минута. В 30-ата обаче Милков пак се разписа.

Асен Русинов намали на 3:2 в 36-ата минута, в 40-ата Георгиев изравни. Милков пък тресна гредата. Георгиев направи обрата в средата на втората част. Николай Ганчев фиксира окончателното 3:5 в 74-ата минута.