Тежка контузия помрачи изразителен успех на Гигант

Гигант (Съединение) надигра вкъщи едноименния тим на Карнобат с 4:0. Срещата е от 34-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Тежката контузия на Георги Коев развали настроението от хубавата победа. Неприятното се случи в 34-ата минута, когато Коев и съперник си удариха колената в единоборство и мача свърши за нападателя на Гигант. Селекцията на Манол Георгиев можеше да разгроми противника. Аурел Мусай откри резултата от фаул в 40-ата минута. Влезлият на мястото на Коев, Георги Мавродиев удвои аванса.

Това се случи десетина минути след почивка, когато Атанас Стоименов му центрира топката. В 64-ата минута Стоян Митев отне кълбото, преодоля трима от Карнобат и подаде на фланга. От там Стоименов центрира и Митев вкара. Завърналият се след лечение Атанас Стамболов влезе като резерва, комбинира с Роберто Щилянов, който шутира, топката се отби в гредата и Мавродиев я насочи в мрежата – 4:0 в 75-ата минута. Десетина по-късно вратаря на Гигант Владимир Сулев предотврати гол.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!