Северозападна Трета лига: Севлиево - Академик (Свищов)

Лео Меси напомни за себе си с два гола и асистенция

Легендата на световния футбол Лионел Меси напомни за себе си с два гола и асистенция за Интер (Маями) в среща от американското първенство. 36-годишният нападател се развихри при домакинската победа с 3:1 над Нешвил в среща от 9-ия кръг.

Гостите изненадващо поведоха след автогол на Франко Негри във 2-рата минута, но само девет по-късно Лео беше точен за 1:1 след асистенция на Луис Суарес.

По-късно през това първо полувреме Меси удари и греда. В 39-ата пък той подаде към друг свой бивш съотборник от Барселона - Серхио Бускетс, който реализира за 2:1 в полза на състава от Флорида.

Девет минути преди края на срещата аржентинският ас сложи точка на интригата с попадение от дузпа за крайното 3:1.

Така Лео вече има 9 гола и 5 асистенции в 9 мача на Интер през кампанията.