Нотингам взе нова точка по пътя към оцеляването

Нотингам се размина с трите точки в домакинството си на Уулвърхамптън, но продължава да увеличава актива си. Срещата на "Сити Граунд" завърши 2:2, а тимът на Еспирито Санто има само една загуба в последните си пет мача. Форест има преднина от една точка пред Лутън, като между двата отбора се очервата да е битката за последното място над зоната на изпадащите.

Домакините бяха по-активни в началото на двубоя. Удар на Йейтс бе отклонен, а Хъдсън-Дой стреля над вратата. Американският национал Джовани Рейна, който за първи път бе титуляр, също не бе достатъчно точен. Така се стигна до 40-та минута , когато Уулвс поведе. Матеус Куня откри резултата след великолепен индивидуален пробив, който започна от собствената си половина.

Моргън Гибс-Уайт изравни в добавеното време на първата част. Той засече с глава центриране на Рейна от ъглов удар. Форест поведе в 57-ата минута след грешка на Мат Дохърти. Преднината на Нотингам се задържа само пет минути, тъй като Куня отбеляза втория си гол. Той вкара от добавка, след като Селс бе отразил удар с глава на Тоти.

Снимки: Imago