БФ Волейбол официално представя Джанлоренцо Бленджини като национален селекционер

Григор и Кецманович доиграват мача си днес по обяд

Григор Димитров и Миомир Кецманович ще доиграят днес мача си втория кръг на турнира от сериите “Мастърс 1000” в Монте Карло. Двамата излязоха на “Корта на принцовете” в късния следобед вчера, но дъждът в Княжеството наложи прекъсването му при резултат 6:4, 2:1 в полза на българина. След 3-часова пауза организаторите на надпреварата с награден фонд от близо 6 млн. евро обявиха, че срещата ще се доиграе в четвъртък.

Така днес не преди 13:00 часа наше време Димитров и Кецманович ще подновят дуела си в Монте Карло. Преди тях на “Корта на принцовете” от 12:00 часа ще играят австралийците Алексей Попирин и Алекс де Минор.

Доиграването на мача на Григор Димитров е отложено за четвъртък

При успех над 66-ия в света сърбин, на най-добрия български тенисист ще му се наложи да изиграе два мача в рамките на деня. Причината за това е, че след третия двубой между 5-ия поставен Александър Зверев (Германия) и 12-ия Стефанос Циципас (Гърция) и достатъчно време за почивка домакините предвиждат на същия корт да се проведе и срещата между победителите от сблъсъците Димитров - Кецманович и Холгер Руне (Дания) - Сумит Нагал (Индия).