Несебър обърна Сливен с хеттрик

В Несебър, едноименния тим надви отбора на Сливен с 3:1. Срещата е от 27-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Никола Гавов осигури трите точки за домакините с хеттрик. Доста се изпотиха футболистите на Несебър за да спечелят. Не започнаха добре и младия състав на гостите се възползва. Петър Принджев ги изведе напред в резултата в 21-ата минута. Той и съотборниците му удържаха крехкия аванс до 58-ата минута.

Оттогава започна акцията на Гавов с изравнителното попадение. Той направи обрата и фиксира победата с голове в 65-а и 71-ата минута. Още можеха да вкарат домакините. Радослав Терзиев тресна гредата. Гагов пропусна да се разпише за четвърти път. С гола се разминаха още съотборниците му Валентин Сливов, Атанас Узунов и Никола Гелин с глава.