Шакири разплака Ейре в Дъблин

Швейцария успя да победи Ейре в контролна среща, играна на стадион "Авива" в Дъблин. Гостите се наложиха с минималното 1:0, а авторът на победното попадение бе Джердан Шакири в 23-тата минута.

32-годишното крило се разписа със своя запазена марка. Той бе точен след изпълнение от фаул, с което не даде шанс на вратаря на съперника да реагира, макар да стреля в неговия ъгъл.

Sportal.bg вече и във Viber, последвайте ни!

Швейцария бе близо и до второ попадение в 44-тата минута, но страхотен шут на Гранит Джака се отби от дясната греда.

Все пак "кръстоносците" се поздравиха с успеха, който бе първи за тях от шест мача насам. Ейре пък отново разочарова феновете си и вече четири мача е без успех на сметката си.