Отново е време за дерби! Ще видим ли нов триумф на "червените" или този път победата ще е за Левски - на живо със стартовите състави

Димитър Димитров спечели две титли на финалите на Държавно по спортна гимнастика

Димитър Димитров от клуб ЦСКА спечели две титли на финалите на отделните уреди при мъжете на Държавно първенство по спортна гимнастика, което завърши в Благоевград.

Националът взе златото на земя с 13.900 точки и на прескок с 14.300 точки.

На земя втори е Даниел Трифонов (Левски-Спартак) с 12.800, а трети Майкъл Дунев (Йовчев-Дунев) с 12.650 точки. На прескок среброто взе Даниел Трифонов с 13.775, а след него е Теодор Трифонов (Светкавица) с 13.025 точки.

На кон с гривни призовата тройка е Раян Радков ГСК Интерком груп Черноморски юнак (Варна) с 13.000 точки, следван от съотборника си Божидар Златанов със 12.570 точки и Максим Казанджиев (Гераниум) с 12.250.

Sportal.bg вече и във Viber, последвайте ни!

На халки първи е Христос Маринов (Стрийт Уоркаут България) с 14.000 точки, пред Теодор Трифонов (Светкавица) с 13.600 и Божидар Златанов (ГСК Интерком груп Черноморски юнак (Варна) с 13.600 точки, които разделиха втората позиция.

На успоредка златото взе Даниел Трифонов (Левски-Спартак) с 13.100 точки, следван от Йордан Александров (Стрийт Уоркаут България) с 13.100 и Божидар Златанов с 13.100, а на висилка призовата тройка шампиони са Божидар Златанов и Даниел Трифонов с еднаква оценка от 13.100 точки, а трети е Божидар Златанов с 13.100.

При жените шампионката в многобоя Валентина Георгиева (Левски-Спартак) триумфира на всичките четири уреда - на прескок с 14.116, на смесена успоредка с 12.000, на греда с 13.200 и на земя с 12.550 точки.