"Червените" с първа контрола в Банско, изправят се срещу Крумовград

Южна Корея с грешна стъпка в световните квалификации, Япония с минимален успех срещу Северна Корея

Южно Корея завърши само 1:1 като домакин на Тайланд в дебюта на новия временен селекционер на тима Сун-хон Хван начело на тима. Капитанът на “тигрите на АзияХюн-Мин Сон (42’) откри резултата в края на първата част, но Суфанат Муеанта (62’) изравни в средата на втората част. Срещата бе част от втората групова фаза на световните квалификации в Азия. В момента Южна Корея е начело в група C със седем точки. Втори в подреждането е Китай, който в момента води с 0:1 като гост на Сингапур. Тайланд пък са трети.

По-рано днес Япония спечели с минималното 1:0 в домакинството си на Северна Корея, а единственият гол бе дело на Ао Танака още във втората минута. Япония е абсолютен фаворит в група B, където са още тимовете на Серия и Мианмар.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!