Рилци излъга Светкавица

Рилци (Добрич) измъкна 2:1 над Светкавица в Търговище. Срещата е от 19-ия кръг на Североизточната Трета лига. Домакините имаха възможности не само за хикс, но и да спечелят мача. Не се възползваха обаче. Те поведоха с гол от дузпа на Йордан Йорданов, половин час след началото. После Хасан Хасанов пропиля стопроцентово положение отблизо пред празната врата. Четвърт час след почивката, Гюрсел Осман изравни.

Само след няколко минути обаче съотборника му Михаил Михайлов беше отстранен за втори жълт и с червен картон. Отборът на Светкавица натисна. Усилията обаче се оказаха напразни. В последните секунди нападателя на добричкия тим Мартин Кирилов реализира за победата.