ЦСКА - София обърна специално внимание на Матиас Фаетон

ЦСКА - София обърна специално внимание на офанзивния си футболист Матиас Фаетон. "Червените" публикуваха видео с избрани моменти от представянето на играча по време на дербито с ЦСКА 1948, спечелено от отбора на Нестор Ел Маестро с 2:1.

Гостите стигнаха до обрат на стадиона в Бистрица в добавеното време на срещата. Евгений Сердюк откри в 11-ата минута, а през второто полувреме ЦСКА - София обърна резултата в своя полза. Данило Асприля изравни (66'), а Улаус Скаршем подпечата успеха с гол в 94-тата минута.

ЦСКА - София се измъкна от резил с гол в 94-ата минута срещу 10 от ЦСКА 1948 и три 19-годишни момчета

От публикуваните кадри феновете имат възможността да видят отблизо как протича подготовката на футболистите преди двубоя. Фаетон изигра добър мач и създаваше проблеми на Карагарен по левия фланг. В съблекалнята пък някой от треньорския щаб на "червените" се обръща към национала на Гваделупа с думите: "Мати, кой в цялата лига е по-добър от теб на тази позиция? Кой е по-добър от теб?".

Снимки: Startphoto