Цветомир Найденов към ЦСКА - София: Аз ви играя с 19-годишни играчи, вие ми играете със съдиите

Спонсорът на ЦСКА 1948 Цветомир Найденов остана крайно разочарован от съдийството на Иво Андреев в мача срещу ЦСКА - София, който се проведе в Бистрица и завърши 2:1 в полза на гостите след обрат и гол в 94-ата минута. Реферът изгони халфа на домакините Неделко Пишчевич в 45-ата минута.

ЦСКА - София се измъкна от резил с гол в 94-ата минута срещу 10 от ЦСКА 1948 и три 19-годишни момчета

“Аз ви играя с 19-годишни играчи, вие ми играете със съдиите”, написа Найденов във “Фейсбек”, без да посочи кои точно ситуации през първата част визира, но най-вероятно става въпрос за изцепка на Каранга в средата на първото полувреме, когато удари съперник с ръце в главата без да има възможност да играе с топката, но Андреев не отсъди дори нарушение.