„Розите“ с успех в Стара Загора

Розова долина (Казанлък) спечели с 3:2 гостуването си на Берое II (Стара Загора). Срещата е от 21-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Доста кадрови проблеми за „розите“ в хода на двубоя, но домакините не се възползваха. До почивката, казанлъшкия тим имаше две ситуации, но не ги доразви. В 56-ата минута Венцислав Иванов откри резултата след пас на влезлия като резерва Монир Бадарин. Малко след това обаче Стефанос Антониу изравни. Монир даде нов аванс на Розова долина в 75-ата минута. В 80-ата минута Мартин Маринов реализира трето попадение. Само след 180 секунди Никола Цолев направи 2:3.