Женско първенство по футбол: Лудогорец - Етър 0:0

Без изненади в мачовете от днешния ден на ФА Къп

След като в петък и събота се изиграха общо 10 мача от четвъртия кръг на ФА Къп, днес се състояха още четири срещи от най-старият футболен турнир. Акцентът падна върху двоите с участието на Ливърпул и Манчестър Юнайтед, Мърсисайдци победиха с 5:2 Норич на "Анфийлд" в първия двубой на отбора след огласяването на шокиращата новина, че Юрген Клоп ще напусне клуба след края на сезона.

Ливърпул разсея шокираните си фенове с пет гола, "Анфийлд" показа любовта си към Клоп

"Червените дяволи" пък надделяха с 4:2 над червъртодивизионния Нюпорт Каунти в двубой, в който загубиха аванс от два гола, но все пак не допуснаха срамна изненада.

Манчестър Юнайтед бе на косъм от резил, но в крайна сметка се класира за следващата фаза в ФА Къп

Уест Бромич и Уулвърхамптън откриха днешната програма на "Дъ Хоутърнс" с много емоционално дерби, което бе прекъснато за 34 минути заради безредици по трибуните. В крайна сметка "вълците" спечелиха с 2:0 и се класираха за следващата фаза.

Уулвс взе лютото дерби с УБА, мачът бе прекъснат за повече от половин час заради безредици

От 16:00 един срещу друг излязоха и Уотфорд и Саутхамптън. Те завършиха при резултат 1:1 сблъсъка си на "Викъридж Роуд" и ще преиграват на "Сейнт Мери".