Илиев игра почти до края при поредна загуба на Кифисия

Българинът Илиан Илиев игра 75 минути при поражението на клубния си Кифисия с 0:1 от тима на Арис в среща от 20-ия кръг на гръцката Суперлига. Поражението остави новаците в елита на южната ни съседка на последно място.

Илиев започна като титуляр срещата, но не успя да спре головата атака на съперника в 16-ата минута, когато Йоанис Фетфацидис вкара единствения гол.

Българинът бе заменен в 75-ата минута, когато на негово място влезе Георгиос Константакопулос.

Поражението бе пето за последните шест мача за тима на Кифисия, докато съставът на Арис се върна на победния път след поражението в последния кръг от гранда Олимпиакос.

Снимка: Kifisia FC// Twitter