Мартин Минчев и компания записаха успех над Трабзонспор

Чайкур Ризеспор продължава със силните си игри от началото на сезона в първенството на Турция. Отборът на Мартин Минчев постигна ценна победа с 1:0 над гранда Трабзонспор в домакинството си от 22-рия кръг на Сюпер лигата. Българският национал също взе участие в мача, като се появи като смяна в 72-рата минута на мястото на Алтин Зечири.

Единственият гол бе дело на Дал Варешанович. В 78-ата минута той получи дълъг пас от Адолфо Гаич и успя да прати топката покрай вратаря за 1:0.

Sportal.bg вече и в WhatsApp, елате и вие!

Преди това попадение на Емирхан Топчу от домакините в 45-ата минута не бе признато заради засада.

С тази победа Ризеспор остава близо до лидерите на 5-ото място с 35 точки. Трабзонспор пък заема 3-тото място в таблицата с 37 точки до момента.