Минесота Уайлд вкара пет гола при числено превъзходство

Кирил Капризов вкара два гола, а Минесота отбеляза пет от шестте си попадения във вратата на Флорида при числено превъзходство. Гостите от Минеаполис спечелиха с 6:4, но това не променя особено положението им класирането, тъй като са предпоследни в Централната дивизия на НХЛ.

Йоел Ериксон-Ек и Матс Зукарело също бяха точни при наказания на Флорида, Брок Фейбър направи три асистенции, а Мат Болди – две. Вратарят на гостите Марк-Андре Фльори спаси 10 от 11 изстрела преди да бъде заменен заради травма в лицето 9:28 минути преди края на втората част. Мястото му зае Филип Густавсон и спаси 25 изстрела.

Аарон Екбалд, Еету Луостаринен, Антон Лундел и Густав Форшлинг бяха точни за домакините от Сънрайз (Флорида), които са 2-и в Атлантическата дивизия.

Снимки: Gettyimages